AKTUALNOŚCI

dodane 17.02.2017

Relacja ze spotkania dla kobiet (07.01.2017r)

7 stycznia 2017r w bardzo mroźny wieczór odbyło się kolejne spotkanie dla kobiet, tym razem pod hasłem - piękno wokół nas. Gościem specjalnym była pani Agnieszka - projektantka i dekoratorka wnętrz.

7 stycznia 2017r w bardzo mroźny wieczór odbyło się drugie spotkanie dla kobiet, tym razem pod hasłem - piękno wokół nas. Gościem specjalnym była pani Agnieszka - projektantka i dekoratorka wnętrz. Mogłyśmy zobaczyć projekty domów i mieszkań wykonane przez panią Agnieszkę i jej ekipę. Metamorfozy prezentowanych wnętrz były urzekające. Na koniec prezentacji każda z chętnych kobiet mogła otrzymać prezent od pani Agnieszki.
Miałyśmy też okazję przyjrzeć się naszemu otoczeniu, przedmiotom które goszczą w naszych domach, a które może nie zawsze powinny się tam znaleźć. Bo dom chrześcijanina to dom modlitwy jego mieszkańców, do czego gorąco zachęcała w swoim słowie nasza siostra ze wspólnoty - Gosia. "Jeśli Pan nie zbuduje domu, na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.". Słowa psalmu 127 były mottem przewodnim jej wystąpienia.
Punktem kulminacyjnym i tym razem była Adoracja Najświętszego Sakramentu z odczytaniem słowa napisanego przez siostrę ze wspólnoty Beatę. Każda z nas mogła doświadczyć wylania zdroju łask płynących od Jezusa poprzez indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Spotkanie zakończyła modlitwa wstawiennicza.
Mimo chłodu za oknem, u nas panowała gorąca atmosfera, bo serca rozgrzewał Jezus który mówił do nas w głoszonym słowie oraz w pięknym śpiewie Agnieszki.
Już teraz serdecznie zapraszamy na ostatnie nasze spotkanie, które odbędzie się 22 kwietnia. Będzie to spotkanie niespodzianka. Przyjdź i zobacz co Pan chce Ci dać.