WYDARZENIA

Data wydarzenia
07.12.2019 do 08.12.2019

Kurs Rebeka dla kobiet - Radom

Miejsce
Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka" w Radomiu, Centrum Wolontariatu Międzynarodowego ul. Kelles-Krauza 19, Radom

Dzisiejszy świat żyje szybko. Każdy kolejny dzień jest coraz szybszy. Jeden z coachów powiedział, że żyjemy coraz szybciej, aby nas smutek nie dogonił, abyśmy nie mieli chwili na zatrzymanie się i zastanowienie czy to wszystko co robię daje mi szczęście……..

Zapraszamy Cię na kurs Rebeka skierowany tylko do Kobiet. Nie ma znaczenia ile masz lat, stan cywilny. Ważne jest tylko czy chcesz być Kobietą szczęśliwą.

Kurs ten skierowany jest do kobiet, które chcą stać się szczęśliwe poprzez własne decyzje i zdrowe spojrzenie na siebie. Kurs ukazuje dary jakie posiadamy i o które musimy się same zatroszczyć. Czas tego kursu to odkrywanie swojej wartości, aby żyć jako kobieta szczęśliwa.

Kim była biblijna Rebeka? Była kobietą wyjątkową i szczęśliwą. Taka też jesteś  Ty. Może w to nie wierzysz, albo o tym już zapomniałaś. Zobacz siebie w nowym świetle! Przyjmij swoje obdarowania i żyj jako kobieta spełniona!

Jak to zrobić? Co zostawić, a co przyjąć? Dowiesz się na kursie, już rezerwuj swój czas.

Kurs będzie w formule „dochodzony”, a więc jeśli jesteś z Radomia lub okolic w sobotę na noc możesz wrócić do domu.

Jeśli chcesz to we własnym zakresie możesz zarezerwować nocleg w ośrodku, w którym będzie  kurs….. Byłam tam i jak mówi moja znajoma …… kobieta tam się odnajdzie : ) Ośrodek jest nowy i nie ma jeszcze strony internetowej więc załączamy folder i parę zdjęć zrobionych w trakcie wizyty.

           Termin: 7 – 8 grudnia 2019 r.

Rozpoczynamy w sobotę o 8.45 a kończymy w niedzielę o 15.00.

Miejsce: Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka" w Radomiu, Centrum Wolontariatu Międzynarodowego ul. Kelles-Krauza 19, Radom

tel. do rezerwacji noclegów 608 542 236

Informacje: Ania tel. 790 727 208

Zapisy: telefonicznie Ania 790 727 208 (na listę uczestników wpisujemy dopiero po wpłacie bezzwrotnej zaliczki) 

POZOSTAŁO 5 OSTATNICH  MIEJSC

Zaliczka: 50,00 zł (płatna do 20.11.2019r.)
Cena całego kursu: 120,00 zł
Konto do wpłaty zaliczki: 29 1600 1013 1844 2277 2000 0025 Dom Zakonny Zmartwychwstańców

 

Zapraszamy Cię do przeczytania świadectw Kobiet, które były na tym kursie. Część świadectw jest pisanych przez Kobiety tuż po kursie, ale zamieściliśmy także świadectwa kobiet, które były na tym kursie znacznie wcześniej.

„Bóg w ten weekend dał mi doświadczyć Swojej miłości, pozwolił mi zobaczyć Jego plan dla mnie. W tym też czasie przywrócił mi czystość, to co po ludzku stracone On czyni nowe. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych ani takiego grzechu, takiego zła którego z którego nie mógłby mnie podnieść i tego właśnie doświadczyłam. Bóg raduje się mną, jestem Jego radością!!!” Basia 32 lata

„Na kurs wybrałam się (3-4 lata temu) za namową koleżanki. Nie przemawiały do mnie te kursy dla kobiet. Przyjechałam z wielkim smutkiem. W głowie tętniły mi słowa krytyki jakie usłyszałam od męża, przeszkadzały mi w przyjęciu cennych treści. Prosiłam Pana, aby dał mi jakiś znak, że wie co się ze mną dzieje i nagle podczas mszy św. wstała z krzesła z wielkim trudem osoba niepełnosprawna, której nie znałam i mnie przytuliła ,pocałowała mówiąc, że miała takie przynaglenie. Zrozumiałam wtedy, że Pan Bóg obdarował każdą kobietę umiejętnością towarzyszenia drugiej w trudnym dla niej czasie. Staram się towarzyszyć kobietom, które wiem że potrzebują tego.”  Anna

„Kurs „Rebeka”, na którym byłam kilka lat temu pokazał mi moją wartość jako kobiety. Doświadczyłam Jezusa jako Oblubieńca, który ukochał mnie od początku mojego istnienia i już wtedy obdarował wieloma darami. Na nowo odkryłam  te dary w sobie i w nowy sposób zapragnęłam mini żyć. Pokój jaki dał mi Jezus sprawił, ze nie zamartwiam się o swoją przyszłość, bo to On się o mnie troszczy. Odnowił we mnie czułość, delikatność i troskę  o innych, co sprawiło, ze bardziej nauczyłam się słuchać  innych, chociaż wcześniej bardziej ja chciałam być wysłuchana. Kurs umocnił moją osobistą relacje z Jezusem. Obecnie odczuwam Jego obecność i prowadzenie każdego dnia.  To uczyniło mnie szczęśliwą kobietą, która widzi radość i szczęście ludzi wokół siebie." Jolanta 62 lata

 

ZAPOZNAJ SIĘ !!! POLITYKA_PRYWATNOSCI_W_RAMACH_ZGLOSZENIA_NA_KURS_RODO.PDF