ŚWIADECTWA SNE

Data 21.09.2018
Kategoria

Kurs EMAUS w Radomiu (21-23.09)

W dniach 21-23 września 2018r. przy parafii św. Józefa w Radomiu odbył się kurs Emaus, w trakcie którego 24 osoby spotkały żywego Jezusa w Słowie Bożym i Eucharystii.

Świadectwa

Bóg rozpalił moje serce na Słowo, rozpalił we mnie chęć karmienia się jego Słowem codziennie, a zwłaszcza w trudnych chwilach. Bóg pokazał mi kim jest Jego Słowo, że jest to żywy Jezus Chrystus, który mówi do mnie przez Słowo i który mnie prowadzi przez Słowo. Odkryłam moc Słowa Bożego. Chcę karmić się Słowem, mam głód Słowa. Chwała Panu!

Agata 31 lat

Kurs pokazał mi jak posługiwać się Słowem Bożym, że Słowo ma moc, jest żywe, zbawia i uzdrawia, wzbudza wiarę i nawraca. Bóg przemówił do mnie przez Słowo i psalmy, przemówił, że Jezus prowadzi do życia wiecznego przez Słowo.

***

Bóg rozpalił moje serce i napełnił pokojem, i radością. Z tego kursu wychodzę bogatszy o nowe doświadczenia i zaprzyjaźniony na stałe ze Słowem Bożym.

***

Ten kurs kończę z pomnożoną wiarą, miłością i nadzieją. Z podbudowanym sercem na dalszą drogę. Z głębszym przekonaniem, że nie chcę już żyć bez Słowa Bożego. Że tylko w taki sposób mogę być szczęśliwa i pociągnąć za sobą swoją rodzinę.

Anna 45 lat

Ten kurs był w momencie mojego życia, kiedy najbardziej był mi potrzebny. Od dłuższego czasu pragnęłam, aby codzienne Słowo, którym się karmię lepiej rozumieć, bardziej poznawać i co najważniejsze abym zaczęła wreszcie żyć Słowem Bożym. Mam nadzieję, że cel osiągnęłam, że rozpalone serce będzie paliło się równym światłem, niczym światło przy tabernakulum, wyraźnie, spokojnie, ale przede wszystkim trwale!!!

Katarzyna 48 lat

Na tym kursie spotkałam żywego Jezusa, który uswiadomił mi, że On żyje, że jest obecny w moim sercu, że uwierzyłam w siebie. Wlał w moje serce radość i miłość, i Słowo, które mam nieść dalej tym, którzy nie słyszeli o nim.

***

Dowiedziałam się, że Bóg może do mnie mówić poprzez Słowo oraz dotarł Swoim Słowem do mojego serca.

Dominika 23 lata

Doświadczyłam Boga żywego. Wcześniej nie potrafiłam czytać Pisma Świętego, a ten kurs pozwolił mi odkryć mądrość Pisma Świętego i radość w obcowaniu z Nim

Monika 42 lata