WYDARZENIA

Data wydarzenia
17.11.2017 do 19.11.2017

Kurs dla mężczyzn JAKUB

Miejsce
"Eremy" Kałków

Jeżeli chcesz odpocząć od zgiełku, tempa życia i odnaleźć siebie na nowo to zapraszamy Cię na weekendowy kurs stacjonarny dla mężczyzn "JAKUB" do Kałkowa k/ Starachowic.

W czasie tego kursu pragniemy, by każdy mężczyzna na wzór biblijnego Jakuba podejmował walkę by odnaleźć pełnię życia mężczyzny: być synem, kochać, być ojcem i wojownikiem w wymiarze naturalnym i duchowym. Bez przyjęcia własnej tożsamości nie umiemy w pełni realizować własnego życia. Jeżeli pragniesz zwyciężać w Jezusie różne bariery to przyjedź.

Otwarty dla wszystkich mężczyzn niezależnie od etapu rozwoju duchowego czy życia we wspólnocie.
Spotykamy się na wspólnej płaszczyźnie naturalnego powołania jako mężczyzny w dzisiejszym świecie i Kościele.
Kursy te pomogły już wielu mężczyznom, którzy odkryli piękno i wagę swojej tożsamości.

Świadectwa

Jak być Mężczyzną, Synem, Ojcem, Oblubieńcem? Otrzymałem od Boga instrukcję obsługi na życie w małżeństwie, na uzdrowienie relacji w mojej rodzinie z córkami, na to jakim mam być ojcem. Walczyć o błogosławieństwo Boże, nie poddawać się, nie narzekać, wziąć się za siebie. Mniej krytykować, więcej kochać, rozmawiać z żoną i córkami. Naprawić to, co może przed tym kursem było niemożliwe. Poświęcać więcej czasu dla mojej rodziny.
Grzegorz 42 lata

Na kursie Jakub otrzymałem od Boga wiarę, że nie jestem sam. Jestem synem Boga, mam swoją tożsamość, godność. We wspólnocie jest siła. Nauczyłem się, że czas, który minął już nie wróci, że nie jest stracony. Należy patrzeć w przyszłość, zrozumieć przeszłość i iść dalej za Jezusem. Chcę żyć dalej z doświadczeniem zdobytym na tym kursie.
Janusz 55 lat

Bóg dał mi mężne, męskie, kochające serce. Podpowiedział jak budować prawidłowo relację z żoną i dziećmi. Jak swoją osobą dawać świadectwo męskiego aspektu przeżywania wiary. Otrzymałem od Boga światłość głoszenia wiary. Chciałbym wprowadzić w życie to, czego się nauczyłem – być lepszym ojcem, mężem, kolegą – mając Boga za swojego Ojca i Przyjaciela.
Szczepan 35 lat

Na kursie otrzymałem tożsamość od Boga, że jestem mężczyzną i muszę walczyć o prawdziwą męskość. Otrzymałem wiarę i pewność siebie do stworzenia rodziny, bycia mężem i ojcem. Wiem teraz, że o te wartości, które daje mi Pan Jezus muszę zawalczyć i wdrożyć w swoim życiu, kierować się nimi i pokazywać innym. Bym swoim postępowaniem pokazywał żywego Boga, by inni pytali skąd to mam.
Rafał 21 lat

Jeśli tego chcesz nie zwlekaj, zapisuj się już teraz. Przyjedź i zobacz jak dobrze jest, gdy bracia są razem! Zapraszamy!

1. Gdzie: „Eremy” Kałków k/Starachowic
2. Kiedy: 17-19.11.2017r / początek piątek godz. 18.00. Recepcja czynna od godziny 17:00. Kończymy w niedzielę ok. godz. 14:00
3. Dla kogo: dla każdego mężczyzny od 18 lat
4. Warto zabrać: notes, długopis i leki jeśli zażywasz je regularnie. Ważne jest, aby każdy z nas był na całym kursie, gdyż wszystkie jego elementy obfitują w bogate treści.
5. Koszt: 160 zł od osoby (zapewniamy nocleg, wyżywienie oraz kawę, herbatę, ciastka w przerwach kursu etc.)  Zaliczka 60zł nie podlega zwrotowi, 100zł na miejscu.

Wpłaty: Zaliczka 60zł / Nr konta: Marcin Piechota, 30 1160 2202 0000 0002 6792 2509 / z dopiskiem „Kurs Jakub” i podaniem imienia i nazwiska

6. Zapisy i informacje: link poniżej „ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE” i u Marcina tel. 600 380 220 / email: galilejczyk@gmail.com
7. Organizator: Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego

Zapisz się na wydarzenie