WYDARZENIA

Data wydarzenia
08.06.2018 do 10.06.2018

Kurs dla małżeństw ZACHARIASZ I ELŻBIETA

Miejsce
"EMAUS" Turno k/Białobrzegów Radomskich

KURS ODWOŁANY

Para wspaniałych małżonków, którzy prowadzą nas przez cały kurs, to osoby, które będą uczyły nas jak odbudować jedność w życiu małżeńskim, jak odnowić dialog, by na nowo chcieć się nie tylko słuchać, ale przede wszystkim rozumieć.

Jeśli wasze małżeństwo przeżywa chwile ciszy i oddalenia od siebie - nie czekajcie na śmierć jedności, lecz podejmijcie wspólne odbudowanie więzi i przyjedźcie na kurs.

Świadectwa uczestników:

„Przyjechałam z mężem, byliśmy przed decyzją rozwodu…. Ten kurs nie zmieni wszystkiego ale na pewno pomoże zrobić ten pierwszy krok ku jedności. Potrzeba dużo pracy i czasu, wiem jedno - Bóg nam w tym pomoże”

„Otrzymałam łaskę przebaczenia, jedności i dialogu. Pogłębiłam i poprawiłam swoje relacje z mężem. Bóg dał mi nową kartę w życiu”

„Odkrywcze! było to, że naszą seksualność całkowicie mogę oddać Bogu, że On nie potępianaszej seksualności, że to właśnie On stworzył seksualność i naszą odmienność”

„Przypomniałam sobie co jest najważniejsze w moim małżeństwie. Ten kurs pozwolił nam ustawić jeszcze raz nasze małżeństwo na właściwe tory. Po kursie chce mi się walczyć o moje małżeństwo dla siebie, dla męża i dzieci”

„Jadąc na ten kurs byłam pełna wątpliwości, czy trzy dni kursu mogą coś odmienić w kilkunastoletniej relacji. Bóg jednak nigdy nie pozostaje obojętny i gdy jako małżeństwo, razem w jedności, zaprosiliśmy Go do naszej relacji, odmienił kolejny raz na nowo nasze serca. Spotkanie innych małżeństw, tak ciepłych, bardzo nas podbudowało. Czuję, że toogromna łaska, że mogliśmy tu być i otworzyć się na plan Boga. Wiem, że gdy Bóg będzie najważniejszy, to wszystko inne ułoży się tak, abyśmy tworzyli prawdziwą jedność. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Zwrócenie się do Niego w jedności małżeńskiej owocuje poprawą relacji na każdej płaszczyźnie” - Irmina, 32 lata

„Mam świadomość, że razem z Bogiem moje małżeństwo może być piękne i przetrwa wszystko. Szczera i prawdziwa rozmowa ze współmałżonkiem jest możliwa i potrzebna, rozwiąże trudne sprawy” - Józef, 53 lata

„Wskazówki , jakie otrzymałem na tym kursie pozwalają mi z nadzieją patrzeć w przyszłość naszego małżeństwa. Pragnę teraz, dwanaście lat po ślubie, z pełną świadomością i miłościąmówić TAK, aby wszystkie trudne decyzje powierzać Panu Bogu” - Marcin, 42 lata

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE!!! ZAPISY!!!

1. Ośrodek "EMAUS" ul Mikówka 23, 26-800 Białobrzegi ( 35 km z Radomia, 47 km z Kozienic, 70 km od centrum Warszawy - z każdego miejsca blisko), w bliskości drogi ekspresowej S7 (http://www.emausturno.pl/) GPS: N 51.65569, E 20.98077
2. Kiedy: 08-10.06.2018r (od 18:00 w piątek - rozpoczynamy kolacją, do ok. 14.00 w niedzielę - kończymy obiadem) Recepcja czynna od godziny 17:15.
3. Dla kogo: na kurs może przyjechać każda para małżeńska (nie może natomiast jedno z małżonków) bez względu na poziom życia duchowego i zaangażowania religijnego.
4. Zabieramy ze sobą: notes, długopis i leki jeśli zażywasz je regularnie. Ważne jest, aby każda para była na całym kursie, gdyż wszystkie jego elementy obfitują w bogate treści.
5. Koszt: 180zł/os (
nocleg w hotelu w pokojach 2 osobowych + pełne wyżywienie + materiały kursowe)
6. Organizator: Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA +
Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie
7. Informacje + zapisy: Marcin - tel. 600 380 220 i Sławek tel. 501 125 559 (w razie problemów z internetem dzwońcie)

WAŻNE: zgłoszenie jest ważne po wpłacie bezzwrotnego zadatku w kwocie 200 zł/para (160zł na miejscu) oraz wypełnieniu formularza rejestracyjnego na dole strony (ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE), decyduje kolejność zgłoszeń wraz z wpłatą.
Konto: Marcin Piechota / 30 1160 2202 0000 0002 6792 2509 (w tytule wpisz: ZACHARIASZ I ELŻBIETA oraz Wasze imiona i nazwiska)