ŚWIADECTWA SNE

Data 03.12.2017

Kurs dla kobiet ESTERA (2017.11.25-26)

Dzięki kursowi uświadomiłam sobie swoje piękno. Teraz z pełną świadomością mówię
 o mojej tożsamości. Jestem córką Boga i to jemu oddam swoje życie. Uświadomiłam sobie, że to jaka jestem jest w pełni zasługą Boga. On oddał mi swoją cząstkę i jestem piękna w Nim.- Ania 29

Wiem, że jestem córką Boga, ukochaną, piękną. Wiem, że umiem kochać bo tego pragnęłam, kochać ludzi i boga i myślałam, że nie potrafię. Teraz wiem, że tej miłości ciągle za mało, ale to już Pan według swojej świętej woli wypełni braki we mnie. Oddaję mu się cała.

Beata 48

Pan Jesus ukochał mnie tak bardzo podczas tego kursu, że miałam wrażenie, że był tylko
 i wyłącznie dla mnie. Wczoraj sprezentował mi najwspanialsze imieniny w moim życiu! Nadał mi imię Ogień Pana i automatycznie wlał ogień w moje serce! Dziś podczas modlitwy miałam pierwszy w życiu obraz od Ducha Świętego jak napełnia moje puste naczynie. Poza tym otrzymałam wiele cennych wskazówek, jak mam postępować w moim życiu.

Kasia

Bóg jest siłą i mocą, która jest we mnie i pomaga mi zerwać z przeszłością. Na tym kursie doświadczyłam, że jestem cudowną, wspaniałą, ważną, chcianą, wartościową kobietą. Kobietą dzielną, która potrafi zaprzyjaźnić się ze swoimi uczuciami, zaakceptować je, ale też uwolnić się od tego co blokuje, paraliżuje i niszczy, aby być kobietą spełnioną i pełną miłości.

Gosia 37

Kurs , który  wniósł bardzo dużo radości w moje życie.  Przychodząc na ten kurs, chciałam sie bardzo zmienić, moje spojrzenie na świat. Ale  ciągle borykałam się z dużym zranieniem. Pragnę przebaczyć, ale ciągle zranienie powraca. Kurs wskazał mi drogę, Pana Jezusa. Jak to zrobić, którędy droga. Chwała Panu!

Anna 41

Z doświadczeniem Bożej miłości Pan Bóg w tym czasie wlał w moje serce nową nadzieję, ukoił, zapewnił o tym, że jest ze mną w problemie, który przeżywam i że go rozwiąże.

 Elżbieta 47

Doświadczenie miłości Boga. Wiem, że Jezus chce działać dla mnie ale to ja muszę Go poprosić, powierzyć mu trudne sytuacje i modlić się.

Magdalena 40